Усі проекти

Свій серед своїх

Команда проекту

01
Дмитро Чайка Керівник проєктів
02
Ксенія Кравцова Режисерка
03
Владислав Нечипоренко Оператор-постановник
04
Інокентій Вировий Сценарист, продюсер

Загальна декларація з прав людини проголошує усіх людей вільними та рівними у своїй гідності та правах. Але у кожного з нас набереться з десяток історій, що заперечують це твердження. В Україні є сотні тисяч людей, чиї права і свободи обмежуються щодня.
Одна з найголовніших тому причин — стереотипи, упередження та просто відсутність спілкування з тими, хто так чи інакше відрізняється.

Ми розповіли історії людей, які щодня змінюють наше суспільство та показали правозахист із середини. Автори проекту занурилися у середовище, в якому живуть та працюють правозахисники, щоб показати не лише активістів, а й тих, кому вони допомагають.
Герої фотовиставки опікуються проблемами гендерної рівністі, паліативної допомоги, прав людини в умовах конфлікту, інклюзивністі, прав людини у місцях несвободи, прав представників ЛГБТКІ та ромів.

Автори фотопроєкту #СвійСередСвоїх – Ксенія Кравцова та Владислав Нечипоренко

Реалізується за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії (Embassy of Denmark in Ukraine) протягом 2019-2023 рр.
Соціологічне опитування «Що українці знають та думають про права людини» виявило, що 45% респондентів стикалися з порушенням власних прав або прав близьких людей. Проте захистити свої права пробували менше половини з них. Більше про результати опитування «Що українці знають та думають про права людини» —
http://bit.ly/HumanRightsStudy2018

Facebook:
fb.com/justlikeyou.exhibition/
Сайт:
http://justlikeyou.org.ua/

Давайте знайомитись

Розробка сайту — demch.co