ІнваФішки

Посилання на плейлист:
https://youtube.com/playlist?list=PLWnErS55CQ2tdg-0JFLVlemtkhKw0PNU7

ІнваФішки — це база допоміжних пристроїв, пристосувань і індивідуально оформлених рішень для людей з різними видами порушень рухової активності. Травма спинного мозку — це непросто, але точно не має бути причиною закритися в чотирьох стінах і поставити хрест на своєму житті.

У рамках проєкту створено цикл тематичних відео, які послідовно розкривають підготовку людини з інвалідністю до виходу з дому та шлях, який їй необхідно подолати.

Проєкт створено у співпраці з ГО «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», за підтримки Українського культурного фонду (УКФ).

Люди професії

Посилання на плейлист:
https://youtube.com/playlist?list=PLWnErS55CQ2tv_mo5tWJ0DQTr015vRVMx

Щира розмова з та про практиків кримінальної юстиції. Не тільки про кримінальну юстицію, а й про життя, цікаві історії, думки, професійний шлях. Проєкт орієнтовано на широку глядацьку аудиторію, бо розповідає, хто вони — люди складної та дещо таємничої професії.

Чи ці люди обрали свою професію, чи це професія обрала їх? Серія яскравих емоційних відео дає змогу відчути цих людей та зрозуміти їхнє ставлення до своєї роботи.

Проєкт здійснюється в рамках JustTalk за підтримки програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Шелест кроків

Шелест кроків — стрічка про сьогодення і спогади, про смерть і життя, про розпач і щастя. Про київський крематорій і Парк пам’яті на Байковому цвинтарі та про мозаїчний басейн «Зорі та сузір’я» перед палацом піонерів. Про дивовижне життя художника Володимира Мельниченка і про його безкінечну love story із Адою Рибачук. Про їхню спільну працю довжиною у життя. Про те що любов — це не дивитися очі в очі. Любов — це дивитися в один бік.

Ада пішла з життя у 2010-му. Але Володимир й досі чує її голос і кроки. Він працює в їхній майстерні, упорядковуючи архів, якого вистачить на цілий музей. Він створює нові шедеври. І кожну нову роботу він підписує двома іменами.

Документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка, головний витвір яких — стіна Пам’яті на байковому цвинтарі — був знищений радянською владою після 13 років щоденної кропіткої праці митців…

Facebook:
fb.com/thewhisperofthesteps/
Instagram:
instagram.com/thewhisperofthesteps/
Сайт:
thewhisperofthesteps.org/

Режисер — Ксенія Кравцова
Оператор — Владислав Нечипоренко
Автор сценарію — Інокентій Вировий

Композитор — Кирил Томашевський

Монтаж — Дмитро Чайка
Звукорежисери — Дмитро Княжеченко, Ілля Попіль
Моушн-дизайнер — Тарас Сайнюк
Фотограф — Неля Пустовойт
Оператор аерозйомок —  Роман Єленський
Дизайнер — Станіслав Нізамов

Технічний консультант — Валентин Мирошников

ПЖ

Герої стрічки, батько та син, наче загубили відчуття часу. Їхнє життя тече день за днем, з року в рік. Їх розділяє простір. Їх поєднує любов. Люди, які в своєму житті, можливо ніколи не побачаться…
Сентиментальна та, водночас, шокуюча документальна стрічка «ПЖ» занурює глядача у внутрішній світ героїв, веде хиткими стежками їхнього життя та вражає правдивістю сповідей.

Режисер — Ксенія Кравцова
Оператор — Владислав Нечипоренко
Автор сценарію — Інокентій Вировий

Композитор — Кирил Томашевський

Звукорежисери — Дмитро Чайка, Кирил Томашевський
Дизайнер — Станіслав Нізамов
Технічний консультант — Валентин Мирошников

Така робота

Три героїні, три історії… Три відверті історії із життя секс-працівниць. Яка небезпека прихована в цій професії? Які складнощі їм доводиться долати на своєму шляху?
Три жінки розповідають про свою роботу. Про перший досвід, а іноді й перше кохання. Про життя та суть своєї професії.

Ідея Наталії Ісаєвої

Режисер — Ксенія Кравцова
Оператор — Владислав Нечипоренко
Автор сценарію — Інокентій Вировий

Композитор — Кирил Томашевський

Звукорежисери — Дмитро Княжеченко, Кирил Томашевський

Інновації в сфері кримінальної юстиції

Real Stories Production за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створює ролики та фільми, що розповідають про інноваційні процеси в сфері української кримінальної юстиції.

Життя за ґратами

Документально-пізнавальний відеопроект «Життя за ґратами» та перша стрічка — «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика» створені з просвітницькою метою у рамках програми «Права людини за ґратами» студією Real Stories Production спільно з Асоціацією УМДПЛ.
Життя осіб за ґратами, його формальні норми та реалії традиційно залишаються поза увагою суспільства. Які права за законом та на практиці має людина, яка відбуває покарання? Як влаштована державна система, спрямована забезпечити дотримання цих прав?
Щоб представити реальний стан речей у пенітенціарних закладах, творча група Real Stories Production за підтримки Пенітенціарної Служби України провела декілька знімальних днів у Роменській виправній колонії та Сумському слідчому ізоляторі. Відеоматеріал став основою першої стрічки проекту «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика».
Режисер — Ксенія Кравцова.


Notice: Тема без sidebar.php відхилено починаючи з версії 3.0.0 без альтернативних варіантів. Будь ласка, включіть у свою тему шаблон sidebar.php. in /home/police-access/realstoriesproduction.com/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4024

Давайте знайомитись

Розробка сайту — demch.co